WIE IS WIE

Voorzitter raad van bestuur
Dhr. Tanghe Luc
Gedelegeerd bestuurder
Zr. Van Labeke Rita
0472/41 00 29
rita.van.labeke@sintcoleta.be

Directie

Algemeen directeur
Zr. Van Labeke Rita
0472/41 00 29
rita.van.labeke@sintcoleta.be

Adjunct directeur
Mevr. Steenbeke Katrien
09/240 97 12
katrien.steenbeke@sintcoleta.be

Stafmedewerkers, coördinatoren en referenten

Stafmedewerker management
Mevr. Vandermoere Inge
09/242 97 28
inge.vandermoere@sintcoleta.be
Stafmedewerker zorg
Mevr. Christine Dheygere
09/240 97 18
christine.dheygere@sintcoleta.be
Stafmedewerker boekhouding
Mevr. Labijn Ann
09/242 97 22 – 0471 70 09 96
dienstboekhouding@sintcoleta.be

Bewonersfacturatie
Mevr. De Smet Emily
09/389 20 07
emily.desmet@sintcoleta.be
Kwaliteitscoördinator
Mevr. Ghysdael Evie
09/242 97 21
evie.ghysdael@sintcoleta.be

Intern Preventieadviseur
Dhr. De Keukeleire Youri
09/242 97 29
youri.dekeukeleire@sintcoleta.be

Referent dementie
Mevr. van thuyne Nieke
09/242 97 14
referentdementie@sintcoleta.be
Referent palliatieve zorg
Dhr. Guns Johan
09/242 97 23
palliatiefreferent@sintcoleta.be 
Referent pastorale zorg
Dhr. Guns Johan
09/242 97 23
palliatiefreferent@sintcoleta.be

Onthaalmedewerkster
Mevr.Brigitte Mussche
09/240 97 10
Brigitte.mussche@sintcoleta.be
Sociale dienst
Mevr. Marinx Yana
09/240 97 19
socialedienst@sintcoleta.be
Coördinerend en raadgevend arts
Dr. Anne-Aurélie Uyttersprot
Antwerpsesteenweg 304
9040 Sint-Amandsberg
09/228 27 05

Teamverantwoordelijken

Teamverantwoordelijke keuken
Mevr. Van Labeke Hannelore
09/242 97 20
teamverantwoordelijke.keuken@sintcoleta.be

Teamverantwoordelijke De Klaproos
Dhr. Van Gelderen Kurt
09/240 97 15
teamverantwoordelijke.deklaproos@sintcoleta.be

Teamverantwoordelijke De Zonnebloem
Mevr. De Braekeleer Natasja
09/240 97 16
teamverantwoordelijke.dezonnebloem
@sintcoleta.be

Teamverantwoordelijke ’t Lavendelveld
Mevr. Souvais Tiana
09/240 97 17
teamverantwoordelijke.tlavendelveld
@sintcoleta.be

Adj. teamverantwoordelijke ’t Lavendelveld
Dhr. Bloch François
09/240 97 17
françois.bloch@sintcoleta.be

Reacties zijn gesloten.